WELLDERMA Cleansing Fish (Pink)

Elektrická silikónová čistiaca kefka na tvár

Id produktu: 0175001
Dostupnosť: na sklade
29,86 €

Popis

Použitie

Pokročilá elektrická čistiaca kefka z mäkkého silikónu je šitá na mieru pre všetky typy pleti a jej viacúrovňový režim intenzity vám umožňuje zvoliť si ten, ktorý bude ideálny pre vás.

Vďaka kombinácii impulzov T-Sonic a ultra hygienických silikónových štetín je možné odstrániť 99,5% nečistôt a kožného mazu, ako aj zvyšky make-upu a odumretých buniek pokožky bez toho, aby to spôsobovalo podráždenie.

Horná časť „Ryby“ dokonale čistí celý povrch pokožky a pórov, pomocou tlačidiel + a - môžete zvýšiť alebo znížiť počet impulzov.

„Chvostom“ je možné masírovať tvár, čo zlepší prekrvenie a vytvorí liftingový efekt.

Vhodný pre všetky typy pleti.

Toto ergonomické zariadenie na čistenie tváre zložené z hypoalergénneho silikónu a odolnej zliatiny zinku poskytuje dôkladné čistenie a masáž. Silná silikónová kefka jemne vibruje a bez podráždenia odstraňuje čierne bodky a prebytočný maz hlboko v póroch. 6 000 vysokofrekvenčných vibrácií za minútu pomáha odstraňovať nečistoty hlboko v póroch, pomáha gélu / pene dôkladnejšie a hĺbkovo čistí vaše póry a odstraňuje čierne bodky. Je 100% vodotesný a bezpečný na použitie pri kontakte s vodou.

Sáda obsahujé: Čistiaca ryba (130 * 55 mm), 1x USB kábel 

Na navlhčenú tvár naneste svoj obľúbený čistiaci prípravok. Navlhčite tiež kefku Wellderma, zapnite ju a priložte na pleť. Počas 1 minúty ňou jemne pohybujte po celej tvári, rovnomerné striedajte oblasi tváre, po 15 sekundách sa presuňte vždy k ďalšej oblasti. Následne tvár opláchnite vodou a osušte.

Prevencia starnutia: Masírujte opačnou stranou kefky (chvost) tvár po dobu 1 minúty, aby mala pokožká pevnejšia a mala krájši vzhľad.

 
Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies