MEDI-PEEL Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch 60ks

Hydratačné hydrogélové náplasti s peptidmi

Id produktu: 005900012
Dostupnosť: na sklade
19,87 €

Popis

Použitie

Zloženie

Hydratačné hydrogélové náplasti s peptidmi Medi-Peel Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch pomáhajú zmierniť suchosť a napätie, majú mierny liftingový efekt a pomáhajú vyhladiť jemné expresné linky. Náplasti sú multifunkčné a sú vhodné na použitie v oblasti okolo očí, v oblasti obočia a nosolabiálnych záhybov.

Náplasti pomáhajú eliminovať suchosť v čo najkratšom čase, zmierňujú opuchy a osviežujú oči, majú revitalizačný a tonizujúci účinok. Výťažky z morských rias plnia bunky mikroelementmi a aktívnymi zložkami potrebnými na udržanie zdravia a mladosti epidermálnych tkanív. Stimulujú produkciu vlastného kolagénu, poskytujú hlboký prienik zvlhčujúcich faktorov do pokožky a zabraňujú odparovaniu vlhkosti.

Výťažok z perál obsahuje vápnik a obrovské množstvo vitamínov a minerálov, pomáha posilňovať svaly tváre, má vyživujúci a zvlhčujúci účinok. Jemne rozjasňuje pokožku a pomáha bojovať s tmavými kruhmi pod očami, zatiaľ čo komplex peptidov má push-up a omladzujúci účinok, pomáha redukovať hĺbku vrások a udržuje mladistvú pokožku.
Komplex peptidov taktiež zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky, urýchľuje produkciu vlastných kolagénových a elastínových vlákien v tele. Redukuje hĺbku vrások a zabraňuje ochabnutiu pokožky.

čítať viac

Pomocou špachtle vyberte náplaste z nádoby. Priložte ich na požadovanú oblasť. Po 20 - 30 minútach odstráňte náplasti a jemnými pohybmi vklepte esenciu, kým sa úplne nevstrebe.

Pre výraznejší chladiaci účinok môžu byť náplasti uložené v chladničke.

Purified water, glycerin, carrageenan, butylene glycol, beta-glucan, hydrolyzed de collagen, kelp extract, algae extract giant kelp extract, flat seaweed extract, cap bean extract, sparulina platensis extract, Horsetail Kelp Extract, Seaweed Extract Bucket Extract, Hearing Extract, Pearl Extract, Sodium Hyaluronate (110pprm), Ethyl Hexyl Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid (1pprm), Sodium Acetylated Hyaluronate (1ppm), Hydroxypropyl Trimonium Hyaluronate (10xp m. Potassium Hyaluronate (0.02prn), Sodium Hyaluronate Crosspolymer (0.1pprm), Hyaluronic Acid 025gpm), Glisale Blymethicate, Propylene Glycol, Palmitoyl Oligopeptide (001ppm), Palmitoyl Tripeptide -1001ppm) palmitoyl tetrafeltide -7005ppm), palmitoyl tripeptide -50.1ppm), acetal hexapeptide -80,001ppm), capperate -110,001ippmi, oligopeptide -20,0006ppm), oligopeptide -32 (0,0005gppm), Palmitoyl Penta Peptide-40 DODipprn, Propane Diol, Pentallenley, Coconut Coconut Fruit Extract, Savior Pine Leaf Extract, Allantoin, Betaine, Dipotassium Glycerate, Calcium Lactate, Calcium Chloride Xane, Cyclodextrin, Dextrin, Carob Gum, Sucrose, Potassium Chloride Sphere 9E Cellulose Gum, Castor Seed Oil, Shea Butter, Solbitancaprylate, Caprylic / Caprictraglyceride Piza -60 Oil, Ultramarine, Synthetic Fluorupolite, Titanium Dioxide Sandiol 12- Parksan Daiol, Clopenesin

Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies