MEDI-PEEL Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye Patch 60ks

Upokojujúce hydrogélové náplaste na očné okolie

Id produktu: 005900010
Dostupnosť: na sklade
19,87 €

Popis

Použitie

Zloženie

Hodnotenia

Upokojujúce hydrogélové náplasti s peptidmi Medi-Peel Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye Patch zmierňujú svrbenie a zápaly v čo najkratšom čase, aktívne zvlhčujú, eliminujú suchosť a pomáhajú bojovať proti odlupovaniu. Komplex peptidov má omladzujúci účinok, pomáha vyhladzovať vrásky a zachovávať mladistvú pokožku. Náplasti sú multifunkčné a sú vhodné na použitie v oblasti okolo očí, v oblasti obočia a nasolabiálnych záhybov.

Náplasti sú skvelé pre citlivú pokožku a pokožku náchylnú na podráždenie, nespôsobujú svrbenie a sú jemné k jemnej pokožke okolo očí. Komplex peptidov má omladzujúci účinok, pomáha vyhladzovať vrásky a zachovávať mladistvosť pokožky.

Komplex Cica, vytvorený na základe výťažkov z rastliny Asiatica Centella, intenzívne zvlhčuje, zmierňuje podráždenie, má antibakteriálne a protizápalové účinky, eliminuje začervenanie a opuchy. Stimuluje syntézu kolagénových a elastínových vlákien v bunkách epidermis a udržuje mladistvosť pokožky. Náplasti dokonale posilňujú steny krvných ciev a zvyšujú ich priepustnosť a zmierňujú začervenanie.

čítať viac

Pomocou špachtle vyberte náplaste z nádoby. Priložte ich na požadovanú oblasť. Po 20 - 30 minútach odstráňte náplasti a jemnými pohybmi vklepte esenciu, kým sa úplne nevstrebe.

Pre výraznejší chladiaci účinok môžu byť náplasti uložené v chladničke.

Distilled water, glycerin, carrageenan, butylene glycol, centella extract (100ppm), lavender flower extract, bergamot leaf extract. Petermin Water, Freesia Extract, Matricaria Flower Extract, Rosemary Leaf Extract. Aloe Vera Leaf Extract, Malto text Lin, Asian De Asiatico Side Matecic Acid, Hydrolyzed De Klagen, Sodium Hyaluronate (110 ppm), Ethylene Hydrated Hydrolyzed Hyaluronic Acid ( Ippm), Sodium Acetylated Hyaluronate 1ppm), Hydroxypromultramonium Hyaluronate (10gprm), Potassium Hyaluronate (000ppm), Sodium Hyaluronate Cross-Polymer 01ppm), Hami Aluronic Acid (0.25ppm), Glyceral Polymethacrylate, Propylene Glycol, Palmitoyl Oligo Peptide (0.001ppmi Palmitoyl Tripeptide -1001pprr), Palmitoyl Tetrafemide -70,006ppm), Palmitoyl Tripeptide 50.1ppml, asetrexa peptide -8001pgpm), copper tripeptide-1 (0,01ppm), oligopeptide-23 (0.0006 ppm), oligo peptide -20005 gp m), palmitoyl penta peptide -400001pprm), propane diol, menthylene glycol, coconut palm fruit extract, Savior pine extract, carob gum, sucrose, potassium chloride, guar gum, cellulose gum, Allantoin, Betaine, Dipotassium Glycerate, Cal-Turate, Calcium Chloride, Castor Seed Oil, Shea Burr, Piza-60 Hydrogenated Castor Oil, Solbitancaprylate, Caprylac / Capric Triglyceride , Chromium Oxide Green, Synthetic Fluoride Logo Fights, Titanium Dioxide, Al Haan, Di-Doublet, Ethylene Diol, 12-Nucleic Acid Diol, Clofenesin, Flavor

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil

Pridať recenziu

Hodnotenie:
Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies