Melano CC Intensive Anti- Spot Essence 20ml

Koncentrovaná esencia s vitamínmi C a E

Id produktu: 01450005
Dostupnosť: posledne kusy
20,89 €

Popis

Použitie

Zloženie

Koncentrovaná esencia obsadila prvé miesto v roku 2018 a tretie miesto v roku 2019 na cosme.net (Najväčšia japonská skin beauty komunita).  

Esencia obsahuje vitamín C, ktorý bojuje s pigmentáciou a s pehami. Vitamín E v podstate zlepšuje regeneráciu pokožky, pomáha eliminovať začervenanie, podráždenie.

Esencia tiež obsahuje extrak z koreňa sladkého drievka a Alpinia Seed Extract, ktoré hydratujú, uzdravujú pokožku, predchádzajú zápalu a akné.

Esencia preniká hlboko do stratum corneum. Predchádza vzniku pigmentových škvŕn, minimalizuje stopy po akné, jazvy, pehy, robí pokožku rovnomernou a jednotnou.

 

čítať viac

Aplikujte 4-5 kvapiek po vyčistení a tonizácii na problémové oblasti alebo na celú tvár. Odporučané trvanie aplikácie produku je 5 ~ 6 mesiacov. Výrobca odporúča začať s malým množstvom. V prípade citlivej pokožky primiešavajte malé množstvo do krému a následne aplikujte na pokožku. 

L-ascorbic acid 2-glucoside (vitamin C derivative), tocopherol acetate (vitamin E derivative), dipotassium glycyrrhizinate, isopropylmethylphenol Other Ingredients: Salicylic Acid, Sakura Leaf Extract, Mematsuyoigusa Extract, Johova Oil, Lactobacillus, Hydrolyzed Hakugaishi, Rosehip Oil, Sodium Edetoate Hydrate, Hydrophobized Hydroxypropyl Methyl Cellulose, Carboxyvinyl Polymer, K Hydroxide, Setanol , POE hardened castor oil, glycerin monostearate, pentylene glycol, concentrated glycerin, light liquid paraffin, glyceryl triethylhexanoate, glyceryl tri (capril capric acid), BG
 
Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies