ONE THING Centella Asiatica Extract 150ml

Multifunkčný produkt s extraktom z Centella Asiatica

Id produktu: 00350002
Dostupnosť: posledne kusy
18,27 €

Popis

Použitie

Zloženie

Centella Asiatica, je známa aj ako Gotu kola alebo Pupočník Ázijský. Je to jedna z najsilnejších rastlín starej čínskej medicíny. Známa je svojimi hojivými vlastnosťami, má vysokú koncentráciu flavonoidov, aminokyselín a cukrov, ktoré pokožku učinné upokojojú a hydratuju. 

 

Centella Asiatica stimuluje syntézu, obnovuje rovnováhu a mikrocirkuláciu krvi, metabolické procesy. 

 

Toto je jedna z najbezpečnejších zložiek, ktorá vyhovuje všetkým typom pokožky vrátane citlivej pokožky.čítať viac

①Extrakt z Centella Asiatica môžeme použiť ako toner alebo ako mist. Naneste pomocou vatového tampónu alebo pomocou rúk na pleť a jemne rozotríte po tvári. V prípade ak chcete produkt použiť ako mist, stačí ho preliať do fľaštičky s rozprašovačom a použiť v prípade potreby. 

② Zmiešajte so svojim obľúbeným krémom alebo tonerom. Extrakt dodá vášmu krému alebo toneru ešte silnejší účinok. 

③ Extrakt z Centella Asiatica ako maska. Vatové tampóny navlhčite extraktom a naneste na miesta, ktoré potrebujete intenzívne ošetriť (čelo, líca, brada atď.), nechajte pôsobiť po dobu 10 minut.

Centella Asiatica Extract, Butylene glycol, 1,2-Hexanediol, Water

Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies