Skincare na lyžovačke

Pri balení kozmetiky na lyžovačku je dôležité myslieť  na ochranu pleti pred chladom, vetrom a slnkom, a zároveň si udržať v rutine jednoduchosť.

Ochrana proti vetru: Veterné počasie na svahu môže spôsobiť začervenanie a podráždenie pleti, preto si zvoľme kvalitný ochranný krém, ktorý si nezabúdame aplikovať pod SPF.

Jemne ale efektívne: Jednoduchý a šetrný čistiaci produkt na tvár pomôže odstrániť nečistoty, udržiavať pokožku čistú ale pritom nespôsobí pocit pnutia a nevysuší ju.  

SPF je must-have na horách: Chráňte svoju pleť pred slnečnými lúčmi, ktoré sú v horských oblastiach ešte silnejšie, keďže sa odrážajú od snehu. Siahnite po SPF s vysokým faktorom ochrany pred slnkom.

Balzam na pery: Chladné a veterné podmienky môžu spôsobiť popraskané  a suché pery, takže nezabudnite na balzam, ideálne s UV ochranou.

Hydratačný rituál po lyžovačke: Po dni na svahu doprajte pleti zaslúžený relax. Hydratačné a nočné masky sú skvelým spôsobom, ako obnoviť vlhkosť pleti a dodať jej žiarivý vzhľad.čítať viac
23 položiek
Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies