Calmia Silky Perfect Foot Peeling 2x20ml

Peelingové ponožky pre dokonalú exfoliáciu pokožky nôh (90 min)

Id produktu: 0531001
Dostupnosť: na sklade
8,89 €

Popis

Použitie

Zloženie

Calmia Silky Perfect sú peelingové ponožky veľkosť 35-42, s výťažkom zo slimačieho mucínu, odstraňujú drsnú pokožku chodidiel a zanechávajú pokožku chodidiel hladkú a jemnú. Jemne exfoliuju drsnú pokožku na chodidlách, výťažok zo slimačieho slizu a olej z tuje upokojujú a hydratujú obnovenú pokožku nôh.

Tekutý peeling na nohy vo forme peelingových ponožiek odstraňuje zhrubnutú pokožku chodidiel a zanecháva pokožku chodidiel hladkú a jemnú.

Vplyvom kyselín dochádza k hlbkovej exfoliacii pokožky chodidiel, miznú kurie oká, pokožka chodidiel získava detskú hebkosť.

Peeling obsahuje prírodné rastlinné extrakty, ktoré majú protizápalové a dezodoračné účinky.

Glycerín, betaín a aloe vera zmäkčujú a zvlhčujú pokožku nôh.
Jemný peeling na nohy obsahuje alfa hydroxykyseliny a výťažky z ovocia: citrón, jablko, hrozno a iné, ktoré pomáhajú jemne exfoliovať drsnú pokožku na chodidlách.
Slimačí mucín (slimačí sliz) a olej z tuje upokojujú a hydratujé obnovenú pokožku nôh.

Peelingové ponožky ľahko uvoľnia odumreté bunky na pätach, do 4-6 dní po použití masky sa začne odlupovať pokožka, v dôsledku čoho sú nohy hladké a jemné ako u dieťaťa.

čítať viac

Nasaďte si ponožky na čisté nohy, do každej ponožky pridajte tekutinu a nechajte pôsobiť 60-90 minút. Potom sa nohy musia umyť teplou vodou. V priebehu 4-6 dní začne mierna exfoliácia drsnej pokožky a tento proces pokračuje ďalšie 3-5 dní. Nepoužívajte pemzu ani iné drhnúce prostriedky, pokožka sa do 2 týždňov sama obnoví.

Upozornenie: Aplikujte 1-2 krát každých 6 mesiacov. V obzvlášť ťažkých prípadoch sa odporúča použiť peeling znova, najskôr však po 28 dňoch.

Kontraindikované: Nepoužívať na pokožku s otvorenými ranami. Neodporúča sa ľuďom s cukrovkou.

Po aplikácii peelingových ponožiek sa odporúča pravidelne používať Calmia Silky Repair Foot Pack alebo iných produktov, ktoré budu vyžvovať pokožku nôh. 

Denatured alcohol, purified water, lactic acid, sodium citrate, glycerin, glycolic acid, urea, butylene glycol, cypress water, snail mucus filtrate, hydrolyzed clagen, acerola extract, apple extract, lavender extract , lemon extract, pomegranate extract, horseradish extract, green tea extract, salicylic acid, citric acid, ethylhexylglycerin, PEG-60 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, fragrance

Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies