ECO balenie

Vaše objednávky balíme zelenšie.

Na našom e-shope víťazí papierová krabica, papierová výplň a papierová lepiaca páska.  

Balíme nielen ECO, ale čo najšetrnejšie s ohľadom na prírodu a práve preto praktizujeme aj zero-waste prístup v balení balíkov. Snažíme sa o maximálne využitie obalov z druhej ruky - od dodávateľov, lokálnych firiem, ale aj zákazníkov. Preto, ak Vám príde škaredší balík, vedzte, že on už toho má viac za sebou. Ale nezabúdajte, že krása je vo vnútri :)

Pomôžte nám na našej zelenej ceste. Tu je pár tipov ako na to. 

Papierovú krabicu môžete ozdobiť a opätovné použiť ako odkladací box, napríklad na čistiace prostriedky. Papierová výplň je skvelá ako XXL plátno pre Vaše deti, ktoré si na nej môžu cvičiť kreslenie a písanie. Papierovú lepiacu pásku nemusíte odstraňovať z krabice a môžete ju rovno zrecyklovať (roztrhať na malé kúsky a vyhodiť do kontajnera na to určeného). Krabica zalepená plastovou páskou totiž rovno mieri do spaľovne. 

Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies