0
Váš košík je prázdny :(

Cosrx

Značka COSRX sa objavila na trhu v roku 2013 pod vedením bývalého zamestnanca inej významnej kórejskej značky Ciracle. Sanghoon Jeon je majiteľom spoločnosti a zároveň prototypom vtipnej kreslenej postavičky Mr. Rx, ktorý je symbolom značky a jej veľvyslancom.

Predpona „Cos“ znamená kozmetika a „Rx“ znamená recept. Doslova - „recept na kozmetiku“.

Slogan značky je „Expecting tomorrow“ a táto fráza plne odráža túžbu spoločnosti poskytovať zákazníkom kvalitnú kozmetiku, ktorá sa v danom okamihu postará o pokožku a bude skvele fungovať do budúcna.

Za pár rokov si značka získala celosvetovú popularitu a na medzinárodný trh vstúpila vďaka svojmu jedinečnému prístupu. Značka otvorene vyhlasuje, že sa nezameriava na marketing a propagáciu, ale na výskum ingrediencií a vývoj kvalitných receptúr.

Každý vie, že COSRX je minimalistický dizajn a krátke, zrozumiteľné zloženie je bez vôní, farbív a drsných konzervantov.

Pri vytváraní vzorcov výrobkov používajú technológovia značky iba osvedčené bezpečné prísady s dodatočnou účinnosťou, ako napríklad:

-AHA, BHA, PHA kyseliny
-Centella asiatica a jej deriváty
-Propolis
-Kyselina hyalurónová
-Slimačí mucín atď.

Kozmetika tejto značky je klasifikovaná ako etická. Nie je testovaná na zvieratách a je testovaná in vitro.

Spoločnosť vyvíja veľmi kvalitnú kozmetiku pre problematickú pokožku. Medzi ich najpredávanejšie výrobky na celom svete patrí slávny Good Morning Gel Cleanser CosRX s nízkym pH, ktorý určil trend v oblasti nízkokyselinových čistiacich prostriedkov.

Kyselina salicylová Cosrx Daily Gentle Cleanser, vďaka ktorej sa tisíce ľudí zbavili zápalov a mastného lesku, možno bezpečne pripísať aj bestsellerom!

Krém CosRX Advanced Snail 92 All in One je obľúbený pre svoju univerzálnosť! Produkt funguje niekoľkými spôsobmi: zvlhčuje, upokojuje, bojuje proti zápalom a pomáha zbaviť sa škvŕn po akné.

čítať viac
74 položiek
Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies