9 Wishes

9 Wishes je spoločnosť založená v Južnej Kórei a napriek preplnenosti kórejského kozmetického trhu sa rýchlo dostala na vrchol. 9 Wishes sa distribuuje cez siete lekární, pretože ide o kozmeceutické produkty.

Výrobca umiestňuje svoju kozmetiku ako high-tech produkty pre tých, ktorí radšej nepoužívajú bezhlavo desiatky produktov, ale starostlivo a rozumne sa starajú o svoju pleť. 9 produktov Wishes sa vytvára v laboratóriu s použitím inovatívnej kozmetiky a prírodných ingrediencií, ktoré boli starostlivo vybrané a formulované tak, aby vyhovovali potrebám vašej pleti.

Účinnosť kozmetiky 9 Wishes je 100% závislá od formulácií, na ktoré výrobca vynakladá veľa úsilia, pretože je dôležité nájsť optimálnu rovnováhu medzi inováciami a prírodou. Preto produkty tejto kórejskej spoločnosti neobsahujú zložky škodlivé pre životné prostredie a zdravie a produkty nie sú testované na zvieratách. Početné laboratórne testy ukázali, že receptúry 9 Wishes nedráždia ani tú najcitlivejšiu pokožku.

čítať viac
2 položky
Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies