Goodal

Kozmetika Goodal je vysokokvalitná, bezpečná starostlivosť o pleť s overenou účinnosťou. Zakladatelia značky vzali za základ konceptu princíp exkluzivity a udržateľnosti, čo im umožnilo vytvárať skutočne jedinečné produkty pre všetky typy pleti. Výrobky značky Goodal sú vyvinuté a vytvorené na základe rastlinných extraktov z flóry Ázie a Amazónie.

Pôsobenie kozmetiky je založené na schopnostiach rastlín, ktorých výhody boli preukázané. Na výrobu produktov sa používajú len tie extrakty, prísady a esencie, ktoré priaznivo vplývaju na pokožku. Profesionálni kozmetológovia, dermatológovia, chemici a lekári pracujú na vývoji receptúr, čo vám umožňuje vytvárať skutočne fungujúce zloženia. Goodal obsahuje produkty zamerané na odstránenie rôznych kožných problémov.

čítať viac
8 položiek
Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies