Haruharu Wonder

Haruharu Wonder je mladá juhokórejská značka, ktorej názov sa doslova prekladá ako „ každý jeden deň je úžasný “. Značka je vegánska a obsahuje len prírodné ingrediencie. Jedným z princípov spoločnosti je snaha o prirodzenú a zdravú krásu.
Hlavným štandardom je dôvera a spoľahlivosť. Produkty nie sú testované na zvieratách a sú klasifikované ako Cruelty-free. Medzi komponentmi nie sú žiadne produkty živočíšneho pôvodu a všetko je vyrobené len z prírodných rastlinných materiálov.

HARUHARU WONDER sa stala populárnou značkou pre svoje inovatívne a vysoko účinné výrobky, ktoré sú založené na prírodných ingredienciách a korejských kozmetických tradičných prístupoch. Jedným z najdôležitejších zložiek používaných v ich produktoch je fermentovaná surovina. Fermentované prísady sú obľúbené v kórejskej kozmetike, pretože ich proces fermentácie vytvára aktívne zlúčeniny a enzýmy, ktoré môžu prispieť k lepšiemu vstrebávaniu a účinnosti produktov.

HARUHARU WONDER ponúka rôzne druhy produktov, vrátane esencií, sér, pleťových masiek a krémov, ktoré sú určené pre rôzne typy pleti a problémy s pokožkou. Ich sortiment je  zameraný na hydratáciu, zvlhčenie, osvieženie a zlepšenie textúry pokožky, aby pleť zostala mladistvá a žiarivá.

Okrem toho značka kladie dôraz na ekologické balenie a udržateľnosť, čo sa stáva čoraz dôležitejším trendom v kozmetickom priemysle. To znamená, že sa snažia minimalizovať svoj ekologický odtlačok a vyvíjajú opakovane použiteľné a recyklovateľné obaly.

Haruharu Wonder Black Rice

Najznámejšia rada na báze čiernej ryže, ktorá má vysokú antioxidačnú aktivitu, pomáha v boji proti prvým známkam starnutia, stabilizuje účinné látky produktu, pričom zachováva ich účinnosť. 
čítať viac
9 položiek
Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies