0
Váš košík je prázdny :(

Mixsoon

S kórejskou značkou Mixsoon je starostlivosť o pleť jednoduchá a inteligentná. Pre značku je charakteristická filozofia, že strarostlivosť o pleť by mala byť racionálna a smart. Prvým krokom je pochopenie samotných potrieb pokožky. Mixsoon používa tie najlepšie ingrediencie, ktoré majú rokmi preverené a používa sa špeciálna extrakčná metóda pre zachovanie najlepšej kvality suroviny. Koniec koncov, kvalita ingrediencií je kľúčom k vysokej kvalite krásy a starostlivosti o pleť.

Názov Mixsoon je slovným spojením „mix – spolupráca“ a „soon (純) – čistá ingrediencia“. Harmonická spolupráca prírody a krásy.

Od svojho založenia v roku 2020 značka predstavuje minimalizmus so zameraním na hlavné základné a čisté zložky a odstránenie toho, čo je pre našu pokožku zbytočné.

Produkty Mixsoon sú netestované na zvieratách a neobsahujú živočíšné zložky. Okrem toho spoločnosť neustále hľadá obaly, ktoré budú šetrné k životnému prostrediu, a ktoré sa dajú ľahko recyklovať.

 

 

čítať viac
6 položiek
Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies