0
Váš košík je prázdny :(

Rozšírené póry 

Návod ako sa starať o pleť s rozšírenými pórami: 

Najprv je dôležité poznamenať, že veľkosť pórov je geneticky daná a ich veľkosť  závisí od elasticity pokožky a množstva produkcie kožného mazu. Preto je vhodné používať jemné čistiacie produkty, ktoré neporušujú prirodzenú rovnováhu pokožky a nevysušujú ju, aby sa predišlo nadmernej tvorbe mazu a strate elasticity.

Do večernej rutiny zahrňte kyseliny, ktoré používajte max. 2x do týždňa. AHA kyselina jemne exfoliuje povrch pokožky, vyrovnáva mikroreliefovú štruktúru a podporuje tvorbu kolagénu. BHA kyselina preniká hlboko do pokožky a čistí póry. Ak máte citlivú pleť, môžete zvoliť LHA kyselinu, ktorá je šetrnejšia alebo jemnejšiu formu skupiny AHA, čiže kyselinu mandľovú. 

Následne doplňte rutinu o produkty obsahujúce niacinamid, skvelú zložku, ktorá reguluje tvorbu mazu, normalizuje prácu pórov a jemne rozjasňuje pleť. Nespôsobuje podráždenie a účinkuje efektívne, no šetrne.

Samozrejme, nezabudnite na hydratáciu pokožky ľahkým krémom. Všetky typy pleti potrebujú hydratáciu, a preto sme vybrali niekoľko našich obľúbených, ktoré neupchávajú póry a nebudete ich cítiť na pokožke.čítať viac
38 položiek
Na základe vášho správania na našej stranke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača.
rozumiem viac info o cookies